O nas

  Fitoexpert to firma czerpiąca z doświadczeń dwóch pokoleń specjalistów zajmujących się rolnictwem i ochroną środowiska. Współpracujemy z wieloma specjalistami nauk przyrodniczych i rolniczych oraz producentami najlepszych rozwiązań dla rolnictwa. Naszą misją jest promowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających możliwości produkcyjne  gospodarstw rolniczych a równocześnie przyjaznych środowisku przyrodniczemu. Nasza oferta jest kierowana zarówno do gospodarstw konwencjonalnych jak i ekologicznych.

  Prowadzimy dystrybucję oraz bezpośrednie zaopatrzenie gospodarstw rolniczych, sadowniczych, warzywniczych oraz pasiecznych. Znaczna część naszej oferty jest dedykowana go gospodarstw ekologicznych. Nasi klienci mogą liczyć na fachową doradę. Pomogliśmy zaradzić w niejednej trudnej sytuacji, proponując właściwe rozwiązania w produkcji roślinnej, zwierzęcej. Nasza pomoc zawsze jest podyktowana troską o uzyskanie produktów najwyższej jakości i zachowanie potencjału produkcyjnego w przyszłości, co ostatecznie przekłada  się na wynik finansowy i zadowolenie naszych klientów.

  Proponujemy również przyjazne środowisku przyrodniczemu technologie, poprawiające pracę komunalnych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków, pozwalające znacznie zaoszczędzić na procesach oczyszczania a przede wszystkim poprawić parametry pracy oczyszczalni i ograniczyć uciążliwości dla otoczenia.